Niestety, Twoja przeglądarka jest za stara i może niepoprawnie wyświetlać nasz nowoczesny serwis. Sugerujemy zainstalowanie jednej z nowoczesnych przeglądarek:

Zamknij

Grupa Adamed uczestniczy w programach stażowych już od kilku lat, zapraszając do współpracy studentów ostatnich lat i absolwentów, którzy chcą poznać specyfikę pracy w branży farmaceutycznej i zdobywać w niej swoje pierwsze doświadczenia zawodowe.

 

Staże w Grupie Adamed to szansa dla osób ambitnych i poszukujących ciekawych wyzwań zawodowych, dające możliwość zdobycia doświadczenia w działach takich, jak: marketing, badania i rozwój, produkcja, łańcuch dostaw, kontrola jakości, HR czy sprzedaż. Programy stażowe to również duże szanse dla Grupy Adamed – na pozyskanie do współpracy utalentowanych i zaangażowanych  młodych ludzi, którzy wspólnie z nami chcieliby rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Informacje o stażach indywidualnych wraz z terminami zgłoszeń i danymi kontaktowymi będą pojawiać się na naszej stronie. W tym roku będą to między innymi staże organizowane dla uczestników programu „Zostań Ambasadorem Grupy Adamed”.

STAŻE
INDYWIDUALNE
GRUPY ADAMED

Grupa Adamed uczstniczy
w dedykowanym programie Grasz o Staż organizowanym przez PWC i Gazetę Wyborczą i  programie Kariera organizowanym przez Polską Radę Biznesu.

PROGRAMY
STAŻOWE

STAŻE W GRUPIE ADAMED TO

1. Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w ramach merytorycznego stażu, realizowanego zgodnie
   z założonym program;
2. Wsparcie merytoryczne opiekuna praktyk;
3. Możliwość realizacji projektu, który ma szansę znaleźć praktyczne zastosowanie w Grupie Adamed;
4. Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,     możliwość poznania specyfiki pracy w branży
   farmaceutycznej;
5. Możliwość uczestniczenia w prowadzonych przez Grupę Adamed procesach rekrutacji;
6. Transport dla osób mieszkających w Warszawie;

 

Duża część laureatów GOS odbywających staż w Grupie Adamed obecnie rozwija swoją karierę zawodową w ramach struktur firmy. Staż w Grupie Adamed jest więc nie tylko możliwością zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych, ale również szansą na długofalową współpracę i rozwój swoich kompetencji w długiej perspektywie czasowej.

 

NASZA FIRMA W OCZACH INNYCH
Solidny Pracodawca 2016Solidny Pracodawca 2015


ZASADY
PROGRAMÓW
STAŻOWYCH

REKRUTACJA
do programów stażowych rozpoczyna się w lutym i marcu

PROGRAM
staży Grasz o staż i Kariera rozpoczyna się lipcu, programy indywidualne trwają przez cały rok.

STAŻE TRWAJĄ
2 – 3 miesiące

DLA KOGO
Dla absolwentów
i studentów ostatnich
lat studiów

ETAPY
REKRUTACJI
DO
PROGRAMÓW
STAŻOWYCH

APLIKACJA


Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu w Grupie Adamed zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym. W przypadku programu GOS i Kariera, zgłoszenie powinno odbywać się za pośrednictwem programu, w przypadku indywidualnego programu stażowego na adres wskazany w ogłoszeniu dotyczącym stażu.

CASE STUDY

uczestnicy, którzy zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów procesu są zapraszani do wykonania zadania biznesowego, które jest opracowywane przez naszych współpracowników, będących opiekunami staży. Jest to bardzo ważny etap rekrutacji - zrealizowanie go z sukcesem decyduje o zaproszeniu kandydata do kolejnych etapów procesu

WYWIAD REKRUTACYJNY

osoby, które pozytywnie przejdą przez etap case study zostaną zaproszone na spotkanie rekrutacyjne z opiekunem stażu i przedstawicielem działu HR. Rozmowa ma na celu poszerzenie naszej wiedzy na temat kandydata, dotyczącej oczekiwań oraz planów zawodowych, a także posiadanych umiejętności, doświadczeń, kompetencji. Jest to szansa „pochwalenia się” swoimi osiągnieciami i opowiedzenie o swoich zainteresowaniach i pasjach. Jest to również okazja do dyskusji na temat przygotowanego przez uczestnika zadania biznesowego. W trakcie spotkania Uczestnicy otrzymają od nas wszelkie informacje na temat planowanego programu stażu i naszej organizacji - tak aby obie strony miały komplet danych do podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy w ramach stażu. Każdy uczestnik, zaproszony na spotkanie otrzymuje od nas informację zwrotną. Osoby przyjęte na staż w ramach Grupy Adamed, otrzymają wszystkie niezbędne przed jego rozpoczęciem informacje.

Chcesz używać pełnej wersji systemu?
Tak Nie